Chiny Pełne wyposażenie siłowni producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Lena

Numer telefonu : 0086 13318317078

WhatsApp : +8613318317078

Free call
Foshan Laijian Fitness Equipment Factory

Obsługuj klientów dzięki wysokiej jakości usługom, zdobywaj rynek dzięki doskonałej sile produktu, buduj markę dzięki naukowemu i rozsądnemu planowaniu.

Foshan Laijian Fitness Equipment Factory
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki: ljfitness Ilość pracowników: 80~120
Coroczne wyprzedaże: 20000000-30000000 Rok założenia: 2007
pc Export: 90% - 100%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie
Foshan Laijian Fitness Equipment Co., LTD, założona w 2007 roku. Jesteśmy jednym z największych producentów sprzętu siłowni w południowej Chinach.

Sprzęt fitness Foshan Laijian specjalizuje się w pełnym zakresie średniej i wysokiej klasy komercyjnych siłowni, w tym bieżni komercyjnej, siłowni siłowych, maszynach kulturystycznych obciążanych pinami i maszynach gimnastycznych obciążanych płytą, bieżniach komercyjnych, maszynach eliptycznych, rowerach treningowych, maszynach do wiosłowania, rowerach spinningowych i inny sprzęt do ćwiczeń wysiłkowych, wszystkie hantle, ciężarki i inne akcesoria do siłowni.

Dzięki ponad 12-letniemu doświadczeniu zdobyliśmy zaufanie naszych klientów dzięki wysokiej jakości i profesjonalnemu systemowi obsługi. W ciągu ostatnich 12 lat eksportowaliśmy do ponad 80 krajów, posiadając dużą liczbę stałych klientów i dystrybutorów na całym świecie.

Fabryka zajmuje powierzchnię ponad 10000 metrów kwadratowych, z nowoczesnym zarządzaniem produkcją warsztatową.

Mamy wspaniały system zespołu, zespół R @ D, zespół sprzedaży, zespół obsługi posprzedażnej, zespół promocji, zespół QC, wszystko to wsparcie dla Foshan Laijian Fitness.

Nasz rynek demonstracyjny skupia się głównie w prowincji Guangdong, prowincji Hunan, prowincji Jiangsu, mieście Pekin, mieście Szanghaj, prowincji Fujian itd. Nasz rynek zagraniczny gromadzi się głównie w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Afryce, kraje Bliskiego Wschodu, Rosji i innych krajów środkowej Aisy, a także kraje Azji Południowo-Wschodniej, takie jak Malezja, Filipiny, Singapur i Tajlandia oraz kraje Azji Południowej, takie jak Indie i Malediwy. , szkolne sale gimnastyczne, szpitalne sale rehabilitacyjne i tak dalej.

Zapraszamy wszystkie cenione firmy lub osoby prywatne do przyjścia i negocjacji naszej współpracy biznesowej w celu uzyskania współpracy korzystnej dla wszystkich stron.

Historia
Laijian Sports Equipment Factory to producent sprzętu fitness specjalizujący się w badaniach i rozwoju, projektowaniu, produkcji, sprzedaży i serwisie w Foshan w południowych Chinach. Wprowadzenie zagranicznych zaawansowanych koncepcji projektowych, opartych na zasadach fizjologii i fizjologii człowieka, ma status ponad 20 lat, a także profesjonalną i energiczną federację, która nieustannie rozwija nowe produkty. Produkuje i zarządza ponad 400 rodzajami produktów o stabilnej jakości, pięknym wyglądzie i przystępnych cenach. Sprzęt fitness, w tym różne serie sprzętu siłowego, profesjonalne bieżnie komercyjne, bieżnie domowe, komercyjne rowery treningowe, rowery spinningowe, stoły bilardowe, stoły do ​​tenisa stołowego, hantle barowe, maty podłogowe, maty do jogi, piłki gimnastyczne i inne profesjonalne produkty na siłownię.

Przestronny warsztat Laijian obejmuje duży warsztat produkcyjny, instalacyjny i pakujący, salę kontroli jakości oraz halę wystaw produktów.

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi produkcyjnemu, silnemu zespołowi projektowemu i elicie technicznej z ponad 20-letnim doświadczeniem firma jest zaangażowana w tworzenie doskonałego sprzętu fitness różnych marek dla krajowych i zagranicznych siłowni, hoteli, przedsiębiorstw, szkół, rodzin i całego społeczeństwa w oparciu o projekty sprzętu fitness i kulturystycznego Zapewnienie doskonałego sprzętu, eksportowanego do Europy-Wielkiej Brytanii, Rosji, Ukrainy, Szwecji, Portugalii, Hiszpanii, Włoch itp. Ameryka Południowa-Brazylia, Chile, Wenezuela itp.; Ameryka Północna-Kanada, Meksyk itp.; Azja-Indonezja, Malezja, Wietnam, Indie, Kazachstan, Iran, Jordania, Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman, Cypr itp.; Afryka-Egipt, Sudan, Tunezja, Kenia, Tanzania, Wybrzeże Kości Słoniowej, Mali, Mauritius, Afryka Południowa itd.; i sprzedane do Oceanii, obejmuje ponad 100 regionów.

Firma zawsze przestrzega zasady biznesowej: „Jakość to życie, doskonałość jest nieograniczona: usługa jest gwarancją, uczciwość jest celem wygranej”. W łączu produkcyjnym produkcja jest zarządzana zgodnie ze znormalizowanymi procedurami, a rygorystyczne wymagania jakościowe i standardy kontroli są wykorzystywane do wykonania dobrej pracy przed produkcją. Wszystkie rodzaje monitorowania podczas produkcji i po jej zakończeniu gwarantują, że konsumenci mogą naprawdę cieszyć się obiecaną jakością.

Zadowolenie klienta to nasz honor. Foshan Laijian Sports Equipment Factory dąży do zapewnienia najwyższej jakości produktów i uczciwej obsługi społeczeństwa.

Integralność, siła i jakość produktu fabryki sprzętu sportowego Laijian w dzielnicy Nanhai w Foshan City zostały uznane przez przemysł. Witaj przyjaciół z różnych środowisk, aby odwiedzać, prowadzić i negocjować interesy.

Usługa
1. Zapraszamy do odwiedzenia fabryki i do hali wystawowej LJFITNESS, gdzie nasz profesjonalny i techniczny personel osobiście poprowadzi Cię przez proces użytkowania produktu.

2. Komunikacja online, cierpliwie wyjaśniona przez naszych specjalistów, aby upewnić się, że jesteś zadowolony i pewny.

3. Jednocześnie będziemy cierpliwie odpowiadać na pytania dotyczące użytkowania sprzętu i rutynowej konserwacji.

4. Twój sprzęt zostanie uruchomiony i wdrożony przez profesjonalnych techników LJFITNESS.

5. Kompletne testowanie, debugowanie i kalibracja sprzętu w celu spełnienia standardów ludzkiej krzywej ruchu.

6. Firma Lai Jian może zapewnić różne metody wysyłki. Mamy teraz długoterminowe relacje biznesowe z firmami logistycznymi i ekspresową dostawę. Może zapewniać różnorodne elastyczne metody wysyłki w zależności od potrzeb.

7. Zgodnie z konkretnymi wymaganiami klienta dotyczącymi ilości i zamówienia, nasza fabryka organizuje odpowiedni cykl produkcyjny, czas dostawy produkcji jest elastyczny, w zależności od potrzeb, w celu osiągnięcia celów zakupu. Jeśli to możliwe, możesz wysłać w dowolnym momencie.

Nasz zespół
1. Inżynierowie ds. Rozwoju produktu mają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, zajmują się pokrewnymi zawodami od 20 lat i mają wnikliwy wgląd w rynek, mogą szybko poznać preferencje kupujących, zrozumieć bieżące potrzeby klientów oraz wytwarzać i rozwijać produkty, którymi klienci są najbardziej zadowolony z. I zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta, mogą szybko spełnić te wymagania.
2. Personel marketingu, absolwent doskonałej uczelni i studiował marketing na studiach. Zna znajomość wszystkich aspektów marketingu, bogate doświadczenie i metody badań rynku oraz udane planowanie rynku.
3. Wszyscy członkowie zespołu sprzedaży są absolwentami najlepszych krajowych uniwersytetów i biegle władają językiem angielskim. Pracownicy działu sprzedaży pracują w firmie od wielu lat, dobrze znają produkty i mogą rozwiązywać różne pytania dla klientów.
4. Jeśli chodzi o zarządzanie operacjami na stronie internetowej firmy, nasz zespół ma profesjonalny personel operacyjny. Dobrze rozumieją działalność firmy jako całości i znają operacje na stronach internetowych. Odpowiada głównie za planowanie marketingowe na stronie internetowej, zna operacje komputerowe i zarządzanie bezpieczeństwem operacji sieciowych.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość