Chiny Pełne wyposażenie siłowni producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Lena

Numer telefonu : 0086 13318317078

WhatsApp : +8613318317078

Free call
Linia produkcyjna
Sprzęt fitness Foshan Laijian specjalizuje się w pełnym zakresie średniej i wysokiej klasy komercyjnych siłowni, w tym bieżni komercyjnej, siłowni siłowych, maszynach kulturystycznych obciążanych pinami i maszynach gimnastycznych obciążanych płytą, bieżniach komercyjnych, maszynach eliptycznych, rowerach treningowych, maszynach do wiosłowania, rowerach spinningowych i inny sprzęt do ćwiczeń wysiłkowych, wszystkie hantle, ciężarki i inne akcesoria do siłowni.

OEM / ODM
My Laijian LJFITNESS samodzielnie produkujemy i rozwijamy sprzęt do ćwiczeń na siłowni, zarządzamy produkcją zgodnie ze znormalizowanymi procedurami oraz stosujemy rygorystyczne wymagania jakościowe i standardy inspekcji w celu wykonania różnorodnych prac kontrolnych przed produkcją, w trakcie i po produkcji, aby zapewnić konsumentom prawdziwą przyjemność Obiecujemy jakość .

R & D
Posiadamy profesjonalny dział badań i rozwoju produktów. Inżynierowie ds. Rozwoju produktu mają wieloletnie doświadczenie projektowe. Od 20 lat zajmują się zawodami pokrewnymi. Mają dokładny wgląd w rynek, mogą szybko zrozumieć preferencje kupujących, zrozumieć bieżące potrzeby klientów i opracować produkty. Produkt, z którego klient jest najbardziej zadowolony. I zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta, mogą szybko spełnić te wymagania.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość