Chiny Pełne wyposażenie siłowni producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Lena

Numer telefonu : 0086 13318317078

WhatsApp : +8613318317078

Free call

Walizka siłowni klientów z Tanzanii

March 27, 2020

najnowsze wiadomości o firmie Walizka siłowni klientów z Tanzanii

Klienci z Tanzanii przyjeżdżają do Chin, aby szukać producentów komercyjnych urządzeń do siłowni. Po sprawdzeniu naszej strony internetowej myślą, że jakość naszych produktów jest gwarantowana, dlatego chcą przyjść do naszej firmy, aby rzucić okiem na miejsce.

Po tym, jak klient tanzański przyszedł do naszej firmy, kiedy odwiedził sprzęt fitness, opowiedział nam o swoich wymaganiach dotyczących sprzętu do siłowni i chciał kupić profesjonalny sprzęt do ćwiczeń. Ponieważ kolor sali gimnastycznej jest głównie niebieski, miał nadzieję, że kolor sprzętu może być jasny i wysokiej jakości. Po rozmowie zaleciliśmy klientowi wyposażenie siłowe z serii sił matrycy. Kolor ramy głównej był beżowo biały, a poduszka do siedzenia była czerwona. Po zakończeniu montażu efekt jest bardzo dobry, a klient jest bardzo zadowolony. Oprócz niektórych komercyjnych urządzeń do ćwiczeń na siłowni, tanzański klient również zakupił siłownię do ćwiczeń o wytrzymałości na młot sprzęt, taki jak maszyna do przedłużania nóg, przednia maszyna rozwijająca, maszyna do klęczenia nóg i tak dalej. Duże wyposażenie obejmuje maszyny Smitha i regulowane maszyny do crossoverów z kablem. Istnieje również mały sprzęt fitness, regulowana ławka brzuszna, nachylona ławka, płaska ławka , Rzymskie krzesło i tak dalej.

Klienci wybierają nasze produkty, odwiedzają salę wystawową sprzętu fitness, korzystają ze sprzętu fitness, są bardzo zadowoleni z naszych produktów przed podjęciem decyzji o zamówieniu. Ponadto podczas wizyty klient chwalił nasze produkty i powiedział: „To najlepsza reklama sprzęt do siłowni. Jesteś profesjonalnym dostawcą komercyjnego sprzętu do ćwiczeń. „Jako producent sprzętu do ćwiczeń od 20 lat nigdy nie złagodziliśmy naszych wymagań i ściśle kontrolowaliśmy każde ogniwo produkcji, aby zapewnić, że każdy sprzęt do ćwiczeń jest wysokiej jakości. mając na uwadze jakość, stale się rozwijamy i wprowadzamy innowacje, dzięki czemu zawsze możemy dostarczać klientom nowe produkty do wyboru.

Ostatnio ten klient zadzwonił również, aby zapytać o nowy komercyjny sprzęt do siłowni, i chce kupić sprzęt do bieżni (bieżnia wstępna), półkę zasilającą, sprzęt crossfit itd. Po wysłaniu zdjęcia do klienta, a następnie szczegóły, klient bezpośrednio złożył zamówienie. To pokazuje, że klient ma duże zaufanie do naszych produktów po pierwszym zakupie. Oczywiście my laijian fitness equipment co., Ltd. nie zdradzi zaufania klienta. Jeśli chcesz kupić sprzęt fitness, czy to sprzęt do ćwiczeń na siłowni, czy najlepsze komercyjne rowery spinningowe lub spinningowe do domu, zapewnimy klientom wszelkiego rodzaju sprzęt do ćwiczeń.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość