Chiny Pełne wyposażenie siłowni producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Lena

Numer telefonu : 0086 13318317078

WhatsApp : +8613318317078

Free call

Klienci z Indii kupują komercyjny sprzęt fitness od Laijian Sports Equipment Co., Ltd.

September 8, 2020

najnowsze wiadomości o firmie Klienci z Indii kupują komercyjny sprzęt fitness od Laijian Sports Equipment Co., Ltd.

najnowsze wiadomości o firmie Klienci z Indii kupują komercyjny sprzęt fitness od Laijian Sports Equipment Co., Ltd.  0najnowsze wiadomości o firmie Klienci z Indii kupują komercyjny sprzęt fitness od Laijian Sports Equipment Co., Ltd.  1najnowsze wiadomości o firmie Klienci z Indii kupują komercyjny sprzęt fitness od Laijian Sports Equipment Co., Ltd.  2najnowsze wiadomości o firmie Klienci z Indii kupują komercyjny sprzęt fitness od Laijian Sports Equipment Co., Ltd.  3

 

Laijian Sports Equipment Co., Ltd. posiada przestronną halę wystawienniczą dla produktów sprzętu fitness i wysokiej klasy sprzętu produkcyjnego.Zapraszamy przyjaciół, którzy są zainteresowani naszymi produktami, aby odwiedzili naszą firmę i poczuli prawdziwą jakość produktów.
Indyjscy klienci przyszli do naszego salonu produktów, gdzie wypróbowali komercyjne maszyny eliptyczne, regulowany krzyżak kablowy, podwójny regulowany bloczek, smith, funkcjonalny trener wysokiego i niskiego naciągu, siłownię z maszyną do zwijania nóg, sprzęt do ćwiczeń brzucha, maszynę do nadgarstka, maszynę do wyciskania klatki piersiowej z siedzeniem , rower treningowy, bieżnia z ekranem dotykowym, itp. Klient jest bardzo zadowolony z naszych produktów i zakupił wszystkie produkty wyposażenia fitness, których potrzebuje jego siłownia.
Produkty naszej firmy do fitnessu są kompletne w stylach, oprócz sprzętu do ćwiczeń siłowych, istnieją zespoły do ​​ćwiczeń osky, taśmy oporowe, wałek piankowy, stojak do przysiadów, siłownia domowa, stojak energetyczny, ławka treningowa, sprzęt do ćwiczeń, sprzęt sportowy, regulowana ławka, prasa do nóg, rower stacjonarny, klatka zasilająca i inne produkty sportowe.Tylko zdrowe ciało może cieszyć się szczęściem, jakie niesie życie.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość